Články

Sčítání Houseki no Kuni CZ/SK Fans

19. března 2018 v 23:34 | Ritsuka
(Jak jste asi poznali z názvu, rozhodl jsem se rozšířit projekt z CZ na CZ/SK, ovšem jsem líný přepisovat kvůli tomu článek, takže dávám pouze na začátek toto upozornění :D . Stejně tak v určitých částech blogu nadále zůstane původní označení. Děkuji za pochopení.)

Pokud tento článek někdo čte, bude mu to možná připadat šílené, ale já se upřímně domnívám, že jsem možná v současné době jediný fanoušek Houseki no Kuni v celé České republice.
Dobrá přeháním, přestože zas tolik ani ne. Osobně znám pouze dva další, jedním je můj přítel, který se k tomuto anime dostal samozřejmě přese mě, a poté nejlepší kamarádka, s níž jsme toto anime objevili zhruba ve stejné době zcela nezávisle na sobě, ale přesto lidi z mého tak blízkého okolí nechci počítat.
Určitě se najde pár lidiček, kteří toto anime viděli (přece jen jinak by nemělo české titulky), ale všichni si to tak nějak nechávají pro sebe, jako by to pro všechny bylo jen jedno z nekonečné řady anime, která kdy viděli. Nejsem přece jediný, kdo v tom anime vidí něco víc?
Nejsem, vím, že nejsem. Patřím do mnoha zahraničních skupin HnK fanoušků a díky nim vidím, že v zahraničí tohle anime dost zabodovalo, nemluvě o těch úchvatných cosplayích, které tak vznikají.

Samozřejmě naděje umírá poslední a tak mě napadlo vytvořit projekt pod názvem "Sčítání Houseki no Kuni CZ Fans"!

Už jsem něco takového jednou zkoušel ohledně Lunime Games (Nevíte, o co jde? Důkaz, že jsou u nás vážně známé tak málo, jak jsem si myslel.) a nijak to nedopadlo, ale já takovéhle věci prostě nikdy nevzdám :D

Jak bude projekt vypadat v reálu?
To popravdě ještě nevím. Určitě chci začít tím, že vytvořím na facebooku skupinu a budu jí propagovat všude, kde jen se mi to podaří. Další kroky si teprve promyslím (kdyby Vás něco napadlo, podělte se o své nápady v komentářích).

Nuže, nyní zbývá pouze to nejdůležitější...

Jestli jste fanouškem anime Houseki no Kuni přidejte se do skupiny!

K přístupu do ní použijte následující tlačítko:A to bude ode mě pro tento článek vše.
Doufám, že bude mít projekt úspěch a nasbíráme alespoň deset lidí :D

💎Ritsuka💎


Úvodní článek

13. března 2018 v 20:39 | Ritsuka
Vítám Vás na tomto blogu!

Už tak nějak ze slušnosti jsem se rozhodl pro tento úvodní článek, kterým bych rád přivítal každou zbloudilou duši, která na tento blog nějakým záhadným kouzlem narazila.

Na otázku, co na tomto blogu v budoucnosti najdete Vám odpoví jak odrážky v MENU, tak především článek s názvem "O blogu" (odkaz na něj též v menu), proto to nechci rozebírat ještě tady.

Raději bych Vás obtěžoval nějakými fakty o mně. Nechci tu však udělat klasické "10 faktů o autorovi", spíš bych rád zmínil nějaké základní informace, k nimž bych vždy připsal, proč je zmiňuji z hlediska blogu, popřípadě samotného téma HnK. Nuže, konec okecávání a jde se na to:
 
 

Reklama
Reklama